Logo
To ostateczny KONIEC TTIP? Trump usunął zakładkę o umowie ze strony Białego Domu!

21 stycznia 2017 09:56

Pierwsze zmiany za prezydentury Donalda Trumpa dotyczyły...strony internetowej Białego Domu. Z witryny zniknęły zakładki o  TTIP, zmianach klimatu i prawach osób LGBT.

Działania te można odczytać jako wymowny gest 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Lament podniosły liberalne i lewicowe media.

Administracja Donalda Trumpa zdążyła już usunąć ze strony internetowej Białego Domu informacje o kontrowersyjnej umowie TTIP. 

Na stronie ponadto nie można znaleźć żadnej informacji o ObamaCare (odpowiednik polskiego NFZ) oraz prawach człowieka. Zamiast tego pojawiły się zakładki takie jak: "Pierwszy amerykański plan energetyczny" czy "Obrona porządku prawnego naszej wspólnoty". Wyszukiwarka nie reaguje również na hasła "czarni" czy "Afroamerykanie".

Na stronie możemy przeczytać m.in., że Trump nie będzie realizował "szkodliwych i niepotrzebnych" planów, których celem jest "ochrona klimatu".

Wczoraj Donald Trump został zaprzysiężony na 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych. W Waszyngtonie doszło do bezprecedensowej sytuacji - na ulicach doszło do starć między zagorzałymi przeciwnikami nowego prezydenta a policją. Mimo to cała ceremonia odbyła się bez przeszkód.

 

źródło: express.co.uk

N.