Logo
Andrzej Duda: "Będziemy czynili wszystko, aby dobra zmiana się udała"

fot. Wikimedia Commons

23 czerwca 2016 19:31

Prezydent Andrzej Duda gościł w Tychach, gdzie spotkał się z mieszkańcami. W przemówieniu mówił: "Będziemy czynili wszystko, aby dobra zmiana się udała i żeby nawet ci, którzy próbują w niej przeszkodzić, nie dali rady".

"Mam nadzieję, że także i tutaj zostanie dobrze przyjęty, będzie wsparciem dla rodzin, także będzie zachętą do tego, żeby dzieci mieć więcej, bo takich obywateli, jak tutaj rodzą się na Śląsku, Polska bardzo potrzebuje – pracowitych, wychowanych w tradycyjnych rodzinach, w tradycyjnych wartościach, ludzi honoru, ludzi zdolnych, którzy wiedzą, że ciężką pracą należy budować ten swój dobrobyt – najmniejszy, ten rodzinny, ale budując także dobrobyt państwowy. O tych Polaków, nowych Polaków gorąco proszę" – mówił o programie 500+, forsowanym przez rząd Prawa i Sprawiedliwości.

"Żeby cała Polska była jeszcze mocniejsza, żeby rozwój był zrównoważony – ale żeby był zrównoważony, to już troska moja i polskiego rządu, i polskiego parlamentu. Mam nadzieję, że się z tych zobowiązań wywiążemy" – mówił prezydent.

 

Paweł Jaworski
Źródło: prezydent.pl / fot. Wikimedia Commons