Logo
Berkowicz: Schetyna zachowuje się jak tajska prostytutka

Fot. Facebook.com/KonradBerkowicz

11 sierpnia 2016 10:52

Konrad Berkowicz, polityk partii KORWiN, stwierdził na antenie TVP Info, że Grzegorz Schetyna zachowuje się jak tajska prostytutka, która ubiera sukienkę, mimo że ma za dużo między nogami.

Konrad Berkowicz w programie "Gość Poranka" skomentował w ten sposb konserwatywno-liberalny zwrot Platformz Obzwatelskiej, zapowiadany przez Grzegorza Schetynę. Bezczelne jest mówienie jednym tchem, że jest się za finansowaniem in vitro z pieniędzy podatników, a później, że jest się partią konserwatywno-liberalną. Twórca polskiego konserwatywnego liberalizmu śp. Mirosław Dzielski, krakowski filozof, przewraca się w grobie. Będąc w Platformie Obywatelskiej, mówiąc że chce się przywrócić praworządność w rządach PiS, to jest już skandal​ – wskazał Berkowicz.

Polityk przypomniał również działania PO, które jego zdaniem stoją w sprzeczności z zapowiedziami "nowego otwarcia". Platforma, która obrabowała kobiety z siedmiu lat życia, podwyższając wiek emerytalny, która obrabowała Polaków z ich oszczędności w OFE, która obiecywała obniżać podatki, a podwyższyła wszystkie możliwe podatki, teraz mówi, że będzie przywracać praworządność. To już nawet nie jest śmieszne - podsumował polityk.

Natalia Wiślińska

Źródło: wsensie.pl. Twitter.com/KonradBerkowicz