Logo
Bielan: KOD został przejęty przez lewackie środowiska, związane poniekąd z Antifą

27 grudnia 2016 11:41

Wicemarszałek Senatu Adam Bielan z Polski Razem, był gościem w "Kwadransie Polityczym" w telewizyjnej jedynce. Poliyk zabrał głos w sprawie Komitetu Obrony Demokracji i jego niebezpiecznych koneksji. 

– KOD został przejęty przez lewackie środowiska, związane poniekąd z Antifą. Część członków Antify demonstrowała przed Sejmem. Wiemy, że oni próbują kolejne starcia, incydenty po to, żeby sprowokować naszych polityków – mówił Adam Bielan w „Kwadransie politycznym” TVP1.

Antifa to skrajnie lewicowa, marginalna organizacja. Bierze udział jedynie w większych manifestacjach, gdzie nie grozi jej większe niebezpieczeństwo np. czarny protest lub demostrace KODu.

Jak stwierdził wicemarszałek Senatu: – KOD może się odcinać od różnych rzeczy, natomiast prawdą jest, że na demonstracji, którą oni zorganizowali i zwołali pod Sejmem demonstrowała również Partia Zmiana, czyli pierwsza otwarcie prorosyjska i proputinowska partia w Polsce, której lider został zatrzymany przez nasze służby specjalne. (Chodzi o Pawła Piskorskiego - red.).