Logo
Błaszczykowski: jest mi przykro, biorę to na klatę

wykop.pl

1 lipca 2016 08:48

Po heroicznej walce w regulaminowym czasie gry, dogrywce i karnych  Polacy przegrali wczorajszy mecz z Portugalczykami. Spotkanie tuż po meczu skomentował jeden z najlepszych polskich piłkarzy, któremu wczoraj ewidentnie nie dopisało szczęście, Jakub Błaszczykowski. 


Piłkarz przyznał, że doskonale zdaje sobie sprawę, że jego niestrzelony karny zadecydował o odpadnięciu Polski z piłkarskiego Euro. Tym niemniej, zdecydował się stanąć przed kamerami gdyż chce pokazać kibicom, że odpowiedzialność za przegraną Polaków bierze na siebie. 


Ciężko mi coś powiedzieć. Trzeba czasu, by to zrozumieć i wyczyścić głowę. Ale cóż, muszę to wszystko wziąć na klatę. Zdaję sobie sprawę, że takie jest życie - powiedział Kuba w wywiadzie jakiego udzielił po meczu ekipie TVP.


Piłkarz dodał jednocześnie, że w jego życiu od najmłodszych lat najważniejsza była walka a on sam zbyt wiele razy "leżał na glebie" by się wycofywać. 


Będę dalej walczył. W moim życiu zbyt wiele razy leżałem na ziemi, żeby nie wiedzieć, że najważniejszą rzeczą jest to, żeby dalej walczyć - podkreślił Błaszczykowski i dodał, że na Euro we Francji Polacy pokazali się jako drużyna, której należy się szacunek.


Wierzę w tę drużynę, tak jak wierzy cały sztab i zawodnicy - podsumował Jakub Błaszczykowski.

 

C.

 

za:tvpinfo