Logo
"Bolesław Wałęsa" w TVP. Poseł Marek Jakubiak przejęzyczył się? [WIDEO]

fot. Paweł Jaworski

3 października 2016 22:57

Do zabawnej sytuacji doszło w trakcie programu na antenie TVP Info, w którym gośćmi byli: poseł Marek Jakubiak (Kukiz'15, Endecja) oraz Jan Szewczak (Prawo i Sprawiedliwość). Politycy komentowali konwencję programową Platformy Obywatelskiej oraz obecność Lecha Wałęsy wśród prelegentów. 

Poseł Marek Jakubiak, chciał odnieść się do kwestii obecnośći Lecha Wałęsy, ale użył sformułowania "Bolesław Wałęsa". Wpadka nie mogła ujść uwadze internautów, którzy szybko uchwycili fragment. Pozostaje pytanie... czy to na pewno była wpadka, czy też zamierzone działanie znanego polityka? 

"Moja obecność w Sejmie jest wynikiem, że tak powiem, protestu na okoliczność wprowadzania swoich wyborców w błąd przez Platformę Obywatelską. Osiem lat nic nie robili i chcą powiedzieć, że ludzie którzy są tak wypaleni władzą cokolwiek są w stanie zrobić - to jest jakaś hipokryzja" – mówił poseł Marek Jakubiak.

"Poza tym zapraszanie Bolesława Wałęsy i mówienie o likwidacji IPN -u to jest następna hipokryzja i nie ma nic wspólnego z takim realnym, rzeczywistym oglądem świata" – dodał po chwili.

PJ
Źródło: Endecja/Facebook