Logo
"Chcemy markowych ciuchów Armani i Hugo Boss!"... i pięciogwiazdkowych hoteli. Tego chcą islamscy imigranci [WIDEO]

31 października 2016 09:34

Włosi mają na głowie nie tylko trzęsienia ziemi, ale także masowe protesty imigrantów, którzy blokują ulice i demolują hotel, w którym mieszkają. Narzekali na złe warunki więc przeniesiono ich do... pięciogwiazdkowego hotelu. Teraz domagają się markowych ubrań od Armaniego i Hugo Boss.

"Oni chcą markowych ubrań, takich jak Armani i Hugo Boss oraz butów Pirelli. To są pożądane przez nich modele. Kiedy przyszli do nas, nie mieli ubrań, ale wszyscy mieli smartfony" - mówił właściciel hotelu, w którym znaleźli zakwaterowanie imigranci.

"To jest nie do przyjęcia dla nas, aby w dalszym ciągu akceptować tych ludzi, którzy nie lubią oferowanych posiłków i zakwaterowania w hotelu za darmo, którzy chcą mieć telewizor w pokoju i by codziennie autobus zabierał ich do Cagliari za darmo. To zbyt proste, by nas oskarżać o rasizm i ksenofobię, ale odmowa przyjęcia tego to całkowita i rażąca niesprawiedliwość wobec Sardyńczyków. Ci chłopcy są muskularni i wyposażeni w najnowszy model iPhone. Jeśli chcą telewizor w pokoju, a może nawet masażystki, muszą być załadowani na statek i wysłani z powrotem do Afryki. Natychmiast. Z biletem w jedną stronę" - dodawał.

PJ
Źródło: TG Venezia