Logo
Cristiano Ronaldo, przestań gwiazdorzyć!

wykop.pl

16 czerwca 2016 09:51

 

Debiutujący na Euro Islandczycy sprawili niemałą niespodziankę piłkarskiej potędze-Portugalii. Północni wyspiarze remisując z drużyną Cristiano Ronaldo doprowadzili gwiazdę Realu Madryt do furii.

W pomeczowych wypowiedziach Ronadlo twierdził, że Islandczycy absolutnie nie zasłużyli na zwycięstwo. Zdaniem kapitana drużyny Portugalii ich przeciwnicy przez cały mecz nic "tylko się bronili i bronili, nie mając ochoty na grę".

Niczego nie pokazali, powinniśmy wygrać ten mecz, ale i tak jestem spokojny. To niewiarygodne, oni z tego remisu cieszyli się jak z mistrzostwa Europy. Ale z taką grą niczego tutaj nie osiągną - kontynuował sfrustrowany gwiazdor.

W rozluźnieniu pomeczowej atmosfery nie pomogły nawet zabiegi kapitana reprezentacji Islandii Arona Gunnarssona, który dwoił się i troił by po spotkaniu wymienić się koszulką ze słynnym Ronaldo. Piłkarz Realu Madryt nie był jednak skory do wymiany i prośbę Islandczyka zbył szyderczym uśmiechem.

Warto przypomnieć, że tradycja polegająca na wymianie koszulek pomiędzy rywalami ma podkreślać szacunek względem przeciwnika.

C.

 

za:kresy.pl