Logo
Dr Paul Cameron o skutkach promowania homoseksualizmu wśród dzieci

10 października 2016 19:13

Członek Amerykańskiego Instytutu Badań nad Rodziną obnażył skutki promowania homoseksualizmu na poziomie systemowym jako zdrowej postawy.

"Największym eksperymentem na dzieciach w dziejach ludzkości było wprowadzenie „nauczania tolerancji wobec osób homoseksualnych”, wprowadzone do amerykańskich szkół na życzenie środowisk LGBT" - powiedział Paul Cameron, który przybył do Warszawy na zaproszenie fundacji "Życie i Rodzina". 

Podczas swojego wykładu amerykański psycholog przedstawił skutki rozpowszechnienia postaw homoseksualnych na amerykańską młodzież. Kanwą dla rozpoczęcia badań była wzmożona ilość zachowań patologicznych wśród nastolatków uważających się za homoseksualistów. Okazuje się, że takie osoby mają większe skłonności do bójek, częściej sięgania po papierosy i narkotyki oraz przejawiają skłonności samobójcze. Wzrasta także odsetek mężczyzn zarażonych wirusem HIV. Liderzy środowiska LGBT a także Stowarzyszenie Psychologów i Stowarzyszenie Psychiatrów uznały, że powodem tych zachowań jest dyskryminacja uczniów o skłonnościach homoseksualnych i postulowały, by zacząć nauczać dzieci na temat tych skłonności. Jeśli wyeliminuje się dyskryminację, nadreprezentacja zachowań patologicznych w tej grupie nastolatków zniknie – dowodzili działacze LGBT. Uczniowie mieli być nauczani, że homoseksualizm jest czymś zdrowym i normalnym. Wyniki tych badań są zatrważające. Okazuje się, że liczba ryzykownych zachowań w grupie docelowej nie zminejszyła się. Natomiast efektem ubocznym jest zachwianie tożsamości seksualnej tysięcy młodych amerykańskich dzieci. Zaobserwowano znaczny przyrost osób deklarujących się jako homo lub biseksualiści. Pomimo to Amerykański rząd, politycy, CBCh sprawili, że liderzy środowisk LGBT są zadowoleni...

 

źródło: pch24.pl
BS