Logo
Endecja buduje struktury. Spotkanie z posłem Rzymkowskim w Zduńskiej Woli

29 września 2016 10:11

Stowarzyszenie Endecja po raz kolejny zorganizowało spotkanie terenowe.Tym razem poseł Tomasz Rzymkowski spotkał się z mieszkańcami Zduńskiej Woli w województwie łódzkim.

Spotkanie odbyło się w sobotę 24 września w Ośrodku Pamięci św. Maksymiliana Marii Kolbe w Zduńskiej Woli i jak na średniej wielkości miejscowość spotkało się z dosyć sporym zainteresowaniem.

Dyskusja koncentrowała się wokół tematów gospodarczych, geopolitycznych, a także samorządowych. Rzymkowski podkreślił bardzo duże zaangażowanie swoich asystentów Szymona Łuczaka oraz Pawła Kosińskiego w sprawy mieszkańców dzięki czemu może interweniować w poszczególnych resortach rządowych składając interpelacje poselskie. Jako przykład podał ostatnie interpelacje w sprawie poprawy infrastruktury kolejowej na linii łączącej Zduńską Wolę z Łodzią, a także postoje dalekobieżnych pociągów w tej miejscowości, które w projekcie rozkładu jazdy nie są zaznaczone w tej miejscowości. Poseł podkreślał także zaangażowanie samorządowe swoich współpracowników w tej miejscowości i realny wpływ na zmiany w społeczności lokalnej. Połowa spotkania miało charakter dyskusji w formie pytania-odpowiedzi i towarzyszyła mu doskonała atmosfera.

 

/red./