Logo
Ewa Kopacz domaga się debaty PO - PiS

prostozmostu.net

13 maja 2016 09:09

 

Była premier domaga się od obecnej szefowej rządu rzetelnej debaty pomiędzy politykami PO a ministrami gabinetu Beaty Szydło.

Wezwanie do debaty jest odpowiedzią Ewy Kopacz na zarzuty jakie padły podczas środowego audytu PiSu m.in od adresem polityków Platformy sprawujących funkcje ministrów w rządzie Kopacz. Zdaniem byłej premier jej ministrowie są w pełnej gotowości by przystąpić do merytorycznej debaty nad stanem państwa za rządów PO-PSL. Według Ewy Kopacz jeśli ekipa Beaty Szydło nie odpowie na jej wezwanie, to znaczy, że politycy PiSu stchórzyli a wszystko co przedstawili w środę jest wyłącznie "polityczną gierką".

Do propozycji Ewy Kopacz odniósł się rzecznik rządu Rafał Bochenek, który stwierdził, że debaty to domena kampanii wyborczych i teraz nie jest czas na debatowanie a ciążą pracę.

Wiemy jak wyglądały debaty pani Kopacz, jak wypadała, jak się dla niej kończyły. W związku z tym nie chcielibyśmy wracać do klimatu kampanii. Rząd bardzo ciężko pracuje i realizuje obietnice, które złożył właśnie w kampanii wyborczej. Teraz skupiamy się na pracy - powiedział rzecznik rządu.
 

 

C.

 

za:deon.pl