Logo
Feministki w formie. Młynarska: Na widok feministek każdemu mężczyźnie s...

24 listopada 2016 12:17

Paulina Młynarska uważa, że w naturze każdej kobiety drzemie radykalny feminizm. Jej zdaniem, na widok wyzwolonej kobiety "każdemu mężczyźnie staje".   

Paulina Młynarka twierdzo, że wszystkie kobiety są feministkami. - Zacznijmy od tego, że feministka to kobieta, która sprzeciwia się nierówności ze względu na płeć - przyznaje. Dalej kontynuuje - A ponieważ chyba każdy z nas jest za równością i sprawiedliwością to... każda kobieta jest feministką. Wiele kobiet boi się jednak używać tego słowa, bo ono w naszym społeczeństwie zostało zaczarowane i jest rozumiane tak: jeśli jesteś feministką, to choćbyś wyglądała jak Anja Rubik i miała umysł Marii Skłodowskiej-Curie, to i tak każdy będzie widział w tobie nieatrakcyjnego kaszalota. Uważaj, bo jak nazwiesz siebie feministką, to nikomu nie stanie na twój widok i co wtedy? To taki szantaż, bo oczywiście wiadomo, że wszystkim staje na widok feministek - mówi Młynarska. 

Totalny "odlot"? To nie wszystko...

- Każdy facet fantazjuje o wyzwolonej kobiecie, która wie, czego chce, z którą można naprawdę dużo ciekawych rzeczy zrobić, na przykład w łóżku, a także porozmawiać o niebanalnych sprawach. I to jest dla mężczyzny pobudzające, odświeżające. Ale jednocześnie taka kobieta stanowi wyzwanie, budzi lęk, bo z nią się trzeba zmierzyć. Więc popisują się na wyścigi seksistowskimi komentarzami. Dają wyraz swojej pogardzie wobec kobiet, wyśmiewają, szydzą, obrażają. To żałosne, narcystyczne. Stańmy jedna za drugą, przestańmy jątrzyć, zazdrościć jedna drugiej. Kobiety mają zwyczaj przerzucania na inne kobiety odpowiedzialności za wszystkie złe sprawki facetów. Jak wreszcie same przestaniemy spychać winę na inne kobiety, zobaczymy, że mamy bardzo podobne doświadczenia i wszystkie jesteśmy robione w balona - stwierdziła Młynarska. 

Choć w tym kierunku nie zostały jeszcze przeprowadzone badania, to śmiało można stwierdzić, że widok np. Anny Zawadzkiej niezbyt ekscytuje mężczyzn. Często feministkami określają się te kobiety, które nie mogą odnaleźć się w panującej rzeczywistości. Zdaje się także, że reputacja feministek pogarsza się. Jest po pokłosie m. in. czarnego protestu i niesławnych transparentów z napisami "moja c... moja sprawa" oraz wielu innych, których treści nie wypada nawet przytaczać.  

źródło: telewizjarepublika.pl
BS