Logo
Gajewska-Płochocka: "Platformę Obywatelską i młodych łączy miłość do wolności, którą PiS odbiera"

fot. Wikimedia Commons

11 sierpnia 2016 22:34

Kinga Gajewska-Płochocka w towarzystwie Michała Boniego, Grzegorza Schetyny, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i Tomasza Siemoniaka zaprezentowała nową ofertę Platformy Obywatelskiej, skierowaną do ludzi młodych. "To co łączy Platformę Obywatelską i młodych to miłość do wolności".

Na konferencji zorganizowanej jako zapowiedź nowego programu PO, Kinga Gajewska-Płochocka podkreślała, że Platforma Obywatelska "musi odzyskać zaufanie, wiarygodność wśród młodych ludzi". Podkreśliła, że obecność jej i posła Arkadiusza Marchewki jest gwarantem tego, że nowy projekt skierowany do młodych wyborców będzie "najlepszą ofertą dla naszych rówieśników".

"Platformę Obywatelską i ludzi młodych łączy miłość do wolności, którą niestety nam dzisiaj Prawo i Sprawiedliwość odbiera. Zaczęliśmy dyskusję w sobotę, na zjeździe krajowym stowarzyszenia "Młodzi Demokraci" w Ostrowie Wielkopolskim, te rozmowy będziemy kontynuowali, kolejna rada programowa odbędzie się 8 września w Poznaniu. Zachęcam Państwa do obserwowania każdej z naszych rad krajowych" – mówiła Gajewska-Płochocka.

 

/PJ/
Źródło: Kinga Gajewska / Facebook