Logo
Gmyz: Prawicowe fanpage są usuwane, bo na czele polskiego Facebooka stoi działaczka KOD

9 października 2016 19:15

Dziennikarz śledczy Cezary Gmyz poinformował za pośrednictwem portalu społecznościowego, że na czele polskiego oddziału Facebooka stoi Sylwia de Weydenthal, aktywna działaczka Komitetu Obrony Demokracji.

Jeśli was dziwi postawa administracji FB w sprawie szkalowania Jana Pawła II i w ogóle zwalczania nielawaków przez FB to tutaj klika screenów z FB szefowej tej firmy w Polsce. Szefową FB w Polsce jest Sylwia de Wydenthal. Uczestniczka marszów KOD. Ciekawe czy ten post będzie miał się szansę utrzymać i czy dostanę bloka a jeśli to jak długo to potrwa do czasu naruszenia standardów społeczności FB. Możecie robić screeny. Czas start - napisał na Faceboku Gmyz.

Dziennikarz odniósł się również do wiedzy na temat doświadczeń zawodowych byłych pracowników Sylwii de Weydenthal. Oj administratorzy facebooka mają ciężki wieczór. Ale poniedziałkowy poranek będzie jeszcze gorszy, kiedy szefostwo wróci do roboty. A z tego co mi donoszą byli podwładni pani Sylwii z Coca-Coli jesień średniowiecza to pieszczoty przy tym co potrafi - wskazał.

NW

Źródło: Facebook.com/cezary.gmyz