Logo
Imigranci znowu molestowali niemieckie kobiety

31 maja 2016 16:47

W Niemczech po raz kolejny doszło do molestowania kobiet przez imigrantów. Trzech pakistańczyków zostało aresztowanych po tym, jak 18 niemieckich kobiet zgłosiło zajście na policję.

Do napaści doszło podczas festiwalu muzycznego Schlossgrabenfest w Darmstadt w ostatnią sobotę. Ofiary twierdzą, że w trakcie tańczenia na parkiecie zostały nagle otoczone i wykorzystane przez osoby o "południowoazjatyckim wyglądzie".

Zdarzenie zostało natychmiastowo zgłoszone na policję. W niedługim czasie udało się zatrzymać trzech mężczyzn z obywatelstwem Pakistanu w wieku od 28 do 31 lat. Funkcjonariusze policji twierdzą, że zdecydowana większość agresorów wciąż przebywa na wolności. Do środy włącznie zeznania złożyło w sumie 18 kobiet. 

Do prawie identycznego zdarzenia doszło dwa tygodnie wcześniej w Berlinie w trakcie festiwalu ulicznego. Także wówczas grupa obcokrajwców molestowała seksualnie niemieckie nastolatki. Policja aresztowała trzech młodocianych: dwóch Turków oraz jedną osobę nieznanego pochodzenia. Według doniesień medialnych, osoby te były znane służbom z podobnych wyczynów.

 

źródło: rt.com

N.