Logo
Imigrancji zgwałcili młodą kobietę. Całość transmitowali w internecie

24 stycznia 2017 18:57

Trzech mężczyzn zostało aresztowanych w szwedzkim mieście Uppsala po tym jak przez wiele godzin gwałcili kobietę w jej domu. Wszystko transmitowali na żywo na portalu społecznościowym Facebook.

Szwedzki dziennik Aftonbladet podaje, że w niedziele rano doszło do napaści i zbiorowego gwałtu na 30-letniej kobiecie. Imigranci napadli na kobietę a wszystko transmitowali na żywo w internecie. Byli uzbrojeni – na nagraniu widać jak wymachują do kamery pistoletami. Policję zaalarmowała jedna z użytkowniczek Facebooka, która w niedzielny poranek obserwowała całe zajście na zamkniętej grupie społecznościowej.

Mężczyźni zerwali z kobiety ubranie i kolejno kładli się na niej. „Zostałaś zgwałcona” – mówili do niej wyraźnie rozbawieni. Jednak pod koniec swojej wielogodzinnej transmisji zaczęli zmieniać zdanie i kazali półprzytomnej kobiecie zaprzeczać do kamery, aby była ofiarą napaści. Nagle na nagraniu pojawia się Policja, która aresztowała mężczyzn. Zgwałconą kobietę odwieziono do szpitala.

Marcus Svensson z policji w Uppsali potwierdził w niedzielę po południu, że ​​otrzymał kopię transmisji. Zgłosiła się także duża liczba świadków, którzy początkowo myśleli, że to jakiś głupi żart i inscenizacja. Według nieoficjalnych informacji mężczyźni to pochodzący z krajów arabskich imigranci w wieku 19, 21 i 25 lat.

 

MR

źródło: wolnosc24.pl, aftonbladet.se