Logo
Internauta skrytykował Hołdysa, ten na niego doniósł

fot. Facebook

13 lipca 2016 16:28

Jeden z internautów w kulturalny sposób skrytykował Zbigniewa Hołdysa za to, że ten miesza się do polityki. Muzyk w odpowiedzi doniósł do firmy samochodowej, w której ta osoba pracuje. 

Zupełnie nie rozumiem, po co się Pan wtrąca do polityki i tak zaciekle broni tych, którzy nie pozwalają odkryć niechlubnej prawdy o wielu niewdzięcznych Polakach.Mieszając się do polityki przekreśla Pan swój dorobek u wielu fanów, którzy słuchają lub słuchali pana muzyki, a mają inne spojrzenie na rzeczywistość. Strzela Pan sobie w kolano, albo nawet oba, głównie kolana finansowe - pisał internauta. Wpis został opublikowany przez Hołdysa na jego profilu na Facebooku.

Oprócz upublicznienia, celebryta dodatkowo postanowił donieść na firmę samochodową, gdzie pracuje autor wpisu. 

Zatrudniając pracowników nie pytamy ich o preferencje polityczne. Bardzo proszę nie utożsamiać naszej firmy, a tym bardziej marki Toyota z tym, co prywatnie umieścił nasz pracownik - wyjaśniła firma, odcinając się od całego zajścia.

Zachowanie Zbigniewa Hołdysa nie spotkało się z aprobatą innych internautów. Głosy krytyki pojawiłi się głównie na Twitterze, gdyż artysta usunał swój wpis na Facebooku.

N.