Logo
Janusz Korwin-Mikke apeluje do Amerykanów: "Każdy, tylko nie Clinton" [WIDEO]

30 października 2016 09:08

Janusz Korwin-Mikke za pomocą krótkiego wideo zaapelował do Amerykanów, by nie głosowali na Hillary Clinton. Lider partii Wolność tłumaczy powody, dla których nie powinno się wspierać kandydatki demokratów w wyścigu wyborczym.

Janusz Korwin-Mikke w krótkim materiale filmowym podkreśla, że nie uważa Hillary Clinton za szaloną, a wręcz "bardzo racjonalną". Według prezesa partii Wolność USA przeznaczyły w przeszłości ogromne środki na budowę potencjału militarnego a w związku z obecnym zadłużeniem USA, nie są w stanie wydawać na ten cel tyle co Chiny, Rosja czy Iran. Janusz Korwin-Mikke przekonuje, że w ciągu pięciu lat ten blok państw może stać się silniejszy od Stanów Zjednoczonych, dlategoteż jeśli USA chcą utrzymać pozycję lidera, musi wyeliminować swoich wrogów teraz.

"Oczywiście jest też przemysł zbrojeniowy. I niektórzy generałowie, którzy chcą prawdziwej wojny, żeby wreszcie zająć się tym, do czego byli szkoleni przez lata. Są oni przekonani, że wojna będzie krótka - i USA łatwo ją wygrają. Będzie to wojna atomowa - oczywiście" – przekonuje Janusz Korwin-Mikke.

"Ta pozbawiona moralności kobieta (Clinton - red.) i jej stronnicy ma więc bardzo konkretne powody, by rozpocząć wojnę. Ja nie chcę wojny atomowej. Nie podziwiam Donalda Trumpa - ale powtarzam moje ABC - "Każdy, tylko nie Clinton"  mówi na koniec lider partii "Wolność".

PJ
Źródło: YouTube