Logo
Jarosław Wałęsa: "Kiszczak śmieje się zza grobu. Jego praca przynosi efekty"

fot. Wikimedia Commons

1 lutego 2017 09:38

Syn Lecha Wałęsy odniósł się do informacji przekazanych przez Instytut Pamięci Narodowej dotyczących prawdziwości podpisów. Jarosław Wałęsa apeluje: "Prawda stoi za moim Ojcem. Jego niezłomność dawała siłę Solidarności w latach 80-tych. Dziś to On potrzebuje naszego wsparcia. Stańmy Murem za Lechem!".

"Dzisiejsza konferencja IPN oraz przedstawiona opinia to kolejna próba podważenia osoby Lecha Wałęsy w oczach opinii publicznej. Gen. Kiszczak śmieje się zza grobu. Jego ciężka praca w latach 80– tych przynosi obecnie zamierzone efekty. Grafolodzy wielokrotnie wskazywali na fakt profesjonalnego fałszowania materiałów przez SB na Lecha Wałęsę. Sprowadzony w 2016 r. do studia telewizyjnego jeden z grafologów podważył autentyczność podpisu Lecha Wałęsy wskazując szczególne na części świadczące o próbie odwzorowania cudzego podpisu. Dzisiaj dowiadujemy się, że nie ma wątpliwości o autentyczności podpisów. Obecna władza, podpierając się fałszywymi teczkami SB, pisze historię od nowa" – pisze na swoim profilu społecznościowym Jarosław Wałęsa. 

"Prawda stoi za moim Ojcem. Jego niezłomność dawała siłę Solidarności w latach 80-tych. Dziś to On potrzebuje naszego wsparcia. 
Stańmy Murem za Lechem!"
 – apeluje.