Logo
Józwiak: Zachodnie społeczeństwa już rozumieją swój błąd

31 lipca 2016 10:18

Poseł Bartosz Józwiak z Kukiz'15 i Stowarzyszenia Endecja przekonuje, że zachodnie społeczeństwa już widzą swój błąd, który polegał na bezrefleksyjnym przyjmowaniu islamskich imigrantów. Polityk podkreślał również, że politycy, którzy doprowadzili do obecnej sytuacji, powinni odejść.

"Zachodnie społeczeństwa dostrzegają swój błąd już bardzo dobitnie, czego wynikiem jest przesunięcie się preferencji politycznych w kierunku ugrupowań, które przez całą lewicową grupę są określane jako "skrajne". Są to po prostu ugrupowania, które dbają o interes i bezpieczeństwo własnego narodu, własnych obywateli, ludzi mieszkających w danym kraju" - mówi poseł Józwiak.

"To przesunięcie jest widoczne, społeczeństwa to rozumieją, nie rozumieją tego zachodni politycy, kurczowo trzymający się stołków. Europa wreszcie powinna zrozumieć, na czym polega demokracja? Politykom skompromitowanym mówimy "nie" i żegnamy się z nimi, dzięki czemu mamy możliwość zapewnienia sobie bezpieczeństwa poprzez realizację takiej polityki, która nam to zagwarantuje. Myślę, że Europejczycy są jeszcze na tyle mądrzy" - podkreślał jeden ze współzałożycieli Endecji.

PJ
Źródło: Endecja / Facebook