Logo
KOD obchodzi pierwsze urodziny. "Jak wrócić do świeżości sprzed roku?"

20 listopada 2016 18:42

W sobotę 19 listopada Komitet Obrony Demokracji obchodził pierwsze urodziny. Z tej okazji jego lider, Mateusz Kijowski, opublikował na Facebooku list pod wymownym tytułem "Rok to nie wyrok".

O słabnącej sile KOD-u mówi się nie od dziś. Ponure nastroje w szeregach organizacji znajdują wyraz w urodzinowym liście Matuesza Kijowskiego, który bynajmniej nie jest utrzymany w tonie świętowania. Lider KOD zastanawiania się jak przywrócić organizacji świeżość sprzed roku.

Nie jest dzisiaj czas na celebrowanie. Ale jest czas na refleksję. Pomyślmy, jak wrócić do świeżości naszego ruchu sprzed roku. Jak wrócić do jedności celów i szacunku dla wielości pomysłów. Jak nie dać się wepchnąć w korporacyjność i hierarchiczne rządy – zastanawia się lider KOD. Kijowski podkreśla, że to nie jest czas celebrowania, bo trzeba raczej pracować i działaćCelebrować będziemy, kiedy faktycznie obronimy demokrację. Na razie, mimo wielu cząstkowych sukcesów na naszej drodze, nie możemy jeszcze oddać się świętowaniu – napisał.

NW

Źródło: telewizjarepublika.pl