Logo
Kolejny odcinek telenoweli pt. "Wpadki Nowoczesnej", w roli głównej Katarzyna Lubnauer [WIDEO]

31 października 2016 21:04

Nowoczesna Ryszarda Petru kreuje się na lidera opozycji. Wychodzi im to średnio, jednak w jednym obszarze nie mają sobie równych. Rzecz jasna chodzi o medialne wpadki i kompromitujące wypowiedzi posłów i posłanek, świadczące o braku kompetencji do posiadania mandatów poselskich.

Tym razem potknęła się Katarzyna Lubnauer. Podczas konferencji prasowej ws. reformy edukacyjnej posłanka przyznała, że inicjatywy Nowoczesnej nie pociągają za sobą tłumów. Sytuacja miała miejsce tuż przed rozpoczęciem wystąpienia. Pani poseł zapomniała, że mikrofony nagłaśniają także szept, gdy osoba mówiąca znajduje się blisko nich.

"Uwielbiam mówić do pustej sali" - powiedziała na wejściu posłanka Nowoczesnej. "Bardzo ładnie. Zaczynamy" - odparła na to Monika Rosa, jej koleżanka klubowa. Niska frekwencja jak widać nie zraziła obu pań, bowiem swoją wypowiedź Lubnauer rozpoczęła od słów: "Witam Państwa! Nowoczesna będzie bronić polskiej edukacji." Oby pomysły Nowoczesnej odnośnie szkolnictwa przyniosły nieco więcej rezultatów od frekwencji podczas ich konferencji prasowych. 

 

 

źródło: wpolityce.pl
BS