Logo
Kolejny problem KOD! Kijowski jak dyktator. Nie zamierza ustąpić ze stanowiska

fot. Wikimedia Commons

18 stycznia 2017 14:46

Komitet Obrony Demokracji ma kolejny problem. Mateusz Kijowski nie zamierza zastosować się do prośby zarządu w sprawie rezygnacji ze stanowiska lidera KOD. Sam zainteresowany wystosował wczoraj odezwę do członków Komitetu Obrony Demokracji, w której rozpaczliwie broni się przed zarzutami. 

"Nie widzę żadnego powodu, żeby ustępować. Zarząd może apelować, ale ja swoją funkcję sprawuję wobec tysięcy KOD-erek i KOD-erów, i to oni będą podejmowali w tej sprawie decyzję w już niedługich wyborach" – mówił wczoraj Kijowski w TVN.

"Zapewne większość z Was słyszała różne rzeczy na temat tego, co się dzieje w KOD-zie. O bałaganie, o zaległościach, o procedurach, o fakturach i okolicznościach ich wystawiania czy przelewach. Od 27 lat żyjemy w wolnym i niepodległym, praworządnym kraju. Kraju, w którym ktoś, kto jest uczciwy, nie ma niczego do ukrycia. Tylko osoby, które mają coś do ukrycia (np. prawdziwą kwotę za ochronę osobistą) – kombinują. A to wydadzą książkę, której honoraria przekraczają przychód ze sprzedaży, a to wynajmują lokale na działalność. Jak ktoś chce coś ukraść, to nie wystawia faktury" pisał wczoraj na profilu społecznościowym.

PJ
Źródło: Mateusz Kijowski/Facebook, TVN24