Logo
Koniec programu Kuby Wojewódzkiego? Kontrowersyjny celebryta pożegnał się z widzami z błędem w pisowni

6 listopada 2016 19:23

9 godzin temu na swoim oficjalnym profilu facebookowym Kuba Wojewódzki pożegnał się z widzami i podziękował za ich obecność. Jego program znany jest z kontrowersyjnych, nierzadko nieetycznych zachowań i obraźliwych żartów, a sam celebryta nie kryje swoich lewicowo-liberalnych tendencji. 

Bez podania jakichkolwiek przyczyn "Król TVNu" oświadczył, że to koniec jego programu. Dziennikarz podziękował za oglądalność podczas 10-letniego okresu emitowania jego show, który liczy już sobie 300 odcinków. Na jego faebookowym profilu czytamy: "10 lat w TVN. 300 odcinków. Dziękuję, że byliście. Do widzenia". Nic nie trwa wieczne, choć zasady pisowni nie uległy zmianie. Do widzenia piszemy oddzielnie. 

Czy jest to kolejna prowokacja Wojewódzkiego? Wielu jego widzów przychyla się do tej teorii. Nie byłoby to zaskoczeniem, bowiem celebryta jest znany z takich zachowań. Ponadto na wtorek zapowiedziany jest już kolejny odcinek jego programu. Jednak pojawiają się głosy, że oświadczenie zostało wydane poważnie i jest pokłosiem jego ostatnich ekscesów, które przelały czarę goryczy i doszło do konfliktu pomiędzy nim a kierownictwem stacji, w wyniku którego postanowiono zakończyć współpracę.

Program Kuby Wojewódzkiego prowadzony jest luźnym tonie. Opiera się na populizmie i bieżących trendach. Niestety,nierzadko obraża uczucia narodowe i religijne Polaków. Sam dziennikarz na łamach swoich profili w portalach społecznościowych często zabiera głos w sprawach politycznych i społecznych. Mocno krytykuje obecny rząd, wyraził aprobatę dla czarnego protestu, promuje postawy homoseksualne i bierze udział w manifestacjach KODu. Pamiętnym skandalem było znieważenie symboli narodowych w takcie jednego z odcinków programu, poprzez umieszczenie polskiej flagi w odchodach.  

źródło: facebook.com
BS