Logo
Kopacz do polityków PiSu: kłamiecie!

wykop.pl

12 maja 2016 10:02

Była premier, Ewa Kopacz odniosła się do wczorajszego audytu przedstawionego przez obecną ekipę rządzącą. W opinii  premier raport PiSu to zwykłe kłamstwa.

Zdaniem byłej szefowej rządu politycy PiSu przedstawiając wczorajszy raport z działalności rządu PO-PSL mamili opinię publiczną oszczerstwami i półprawdami. Według Kopacz politycy obecnej partii rządzącej robią wszystko by zakwestionować ostatnie 8 lat, w których Platforma Obywatelska wespół z PSL zmieniała Polskę. Dodała również, że przez te 8 lat politycy PiS marzyli tylko, "by wreszcie dorwać się do władzy".

Jak twierdzi była premier politycy PiS, by wygrać wybory musieli "zastosować maskaradę" ale teraz, po 6 miesiącach ich maski opadły i Polacy widzą, że zostali przez PiS oszukani. Dodała ponadto, że niezadowolonych z "dobrej zmiany" z każdym dniem jest coraz więcej i już niedługo ludzie na ulicach Warszawy wykrzyczą, że mają dość tych rządów.

Tak naprawdę prawdziwy audyt waszych 6 -miesięcznych rządów odbył się w sobotę na ulicach Warszawy - podkreśliła Ewa Kopacz.

Dodała również, że wiarygodność audytu PiS jest taka, jak przysłowiowa już miłość Unii Europejskiej Krystyny Pawłowicz, tolerancyjność ojca Rydzyka, czy kompetencje hodowlane ministra Jurgiela.

Była premier zapowiedziała ponadto,że opozycji nigdy nie zabraknie odwagi by przywrócić w Polsce normalność

Na kłamstwa odpowiemy prawdą, na wasze tchórzostwo odpowiemy odwagą, na nacjonalizm - nowoczesnym patriotyzmem, na dzielenie Polaków - jednością - skwitowała swoją wypowiedź premier Kopacz.

C.

 

za:rmf24