Logo
Kopacz o Szydło: Wyobraziłam sobie, że premier jest w ekskluzywnym supermarkecie, ale jeszcze nie doszła do kasy

fot. Paweł Jaworski

26 października 2016 08:42

Była Premier Ewa Kopacz była gościem TVN24 gdzie w rok po wyborach była poproszona o ocenę dotychczasowej działalności i rządów Beaty Szydło. Nie zabrakło krytyki pod adresem obecnej Pani premier, ale także ministra Antoniego Macierewicza.

"Wyobraziłam sobie dzisiaj, że pani premier jest w super ekskluzywnym supermarkecie, chodzi i wybiera towary, ale jeszcze nie doszła do kasy. Jak dojdzie do kasy, to trzeba będzie za te super ekskluzywne podarunki, którymi teraz kupuje głosy, będzie musiała zapłacić. Tylko nie ona, zapłacimy my wszyscy w wyższych podatkach" – mówiła Ewa Kopacz.

"Choćby powiedział największe głupstwo, to szeregi PiS-u natychmiast staną w jego obronie i będą próbowały tłumaczyć słowa pana Macierewicza i pokazywać dobrą stronę. Ale co to jest za dobry minister, jeżeli trzeba tłumaczyć jego słowa? To jest minister, który ma dzisiaj dbać o to, aby każdy Polak czuł się bezpiecznie. Jeśli pan Macierewicz jest ministrem, którego działania nie spotykają się z żadną reakcją pani premier ani prezesa PiS, to ja się zastanawiam, jaką szczególną pozycję musi mieć pan Macierewicz w tym ugrupowaniu, skoro tak silna osoba jak Jarosław Kaczyński, znosi jego fanaberie" – pytała była Premier.

PJ
Źródło: TVN24