Logo
Kukiz do PiS: Jak Wam nie wstyd!

7 lipca 2016 09:13

Paweł Kukiz nie odpuszcza w sprawie upamiętnienia zbrodni wołyńskiej. Zarowno on, jak parlamentarzyści jego klubu stoją na stanowisku, że polski parlament powinien nie tylko upamiętnić pamięć pomordowanych Polaków ale także w skuteczny sposób egzekwować na Ukrainie i jej obywatelach zgodne z prawdą podejście do tego zagadnienia. Przy okazji polityk atakuje tez rządzące PiS.

Jak zauważa na swoim facebookowym profilu:

PiS robi wszystko by uciec od nazwania mordu na Polakach, dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów, po imieniu. Nie wiem jakie są tego powody ale szczerze mówiąc niewiele mnie to obchodzi. Na Ukrainie szerzy się kult Bandery i jego "żołnierzy" . Siepaczy, okrutnych morderców, którzy zamęczali Polaków jak i SWOICH rodaków metodami, których nie wymyśliłby najbardziej "kreatywny" scenarzysta horrorów.

Jak dodaje:

Jak Wam nie wstyd, Kolezanki i Koledzy z Klubu PiS? Szczególnie "szeregowym" jego członkom.Wam, którzy tak często szermujecie hasłem "Bóg, Honor, Ojczyzna". W niedziele, jak pójdziecie do Koscioła pomódlcie sie za Ofiary, które zginęły właśnie za Ojczyznę. A potem pomyślcie, co się stało z Waszym honorem.

 

/bb/

Źródło:https://www.facebook.com/kukizpawel/