Logo
Kukiz kpi z Petru: "Gdyby znów zdarzyło Ci się narobić chlewu w Sejmie..."

fot. Wikimedia Commons

9 stycznia 2017 14:52

Paweł Kukiz na swoim profilu społecznościowym kpi z Ryszarda Petru. Dlaczego? Lider Nowoczesnej przedstawił pomysł Kukiz'15... jako swój. O sprawie mówił już wczoraj poseł Paweł Grabowski, który zwrócił uwagę na wyjątkową bezczelność Ryszarda Petru.

"Ryszardzie, gdyby znów zdarzyło Ci się narobić chlewu w Sejmie i będziesz potrzebował rady jak z tego wyjść - zapukaj do drzwi Klubu Kukiz'15! Podsuniemy jakiś pomysł :-). Tylko błagam - nie brnij dalej w obłudę i klamstwo! Nie mów dookoła, że to Twoje. Bo Twoje to są franki, Ryszardzie, rubikoń, 6 króli i 200-letnia Konstytucja. Czuwaj! :-) Dobrego tygodnia wszystkim! :-) "(...) Petru zaproponował właśnie zakończenie kryzysu poprzez złożenie poprawek w Senacie. Co ciekawe, wcześniej podobną propozycję wyjścia z kryzysu zgłaszał klub Kukiz`15" – pisze Paweł Kukiz na swoim profilu społecznościowym.

"Szczytem bezczelności jest to, że Ryszard Petru wychodzi po Nowym Roku i przedstawia propozycję Pawła Kukiza ws. rozwiązania kryzysu parlamentarnego jako... swoją! Nowoczesna po prostu ukradła nasz pomysł, który Paweł Kukiz przedstawił jeszcze przed Świętami. To zwykła gangsterka polityczna. A co do protestu posłów w Sejmie - nie może być tak, że w parlamencie robi się cyrk, kabaret, albo "Gang Olsena", to jest żenada. Posłowie biorą ok. 10 tys.zł za pracę w Sejmie i powinni wreszcie zacząć pracować, a nie robić cyrk!" – komentował wczoraj na antenie Polsat News poseł Paweł Grabowski (Kukiz'15, Endecja).

PJ
Źródło: Paweł Kukiz/Facebook, Paweł Grabowski/Facebook, Endecja