Logo
Kukiz o Hołdysie: jeśli chcesz zobaczyć pajaca, to spojrzyj w lustro

fot. flickr.com

10 września 2016 10:47

Paweł Kukiz na swoim Facebooku odniósł się do słów Zbigniewa Hołdysa, który zarzucił mu "współpracę" z partią Jarosława Kaczyńskiego.

"PIS okłada Polskę bejzbolem propagandy, Kukiz tańczy mu w rytm jak pajacyk na sznurkach, a opozycja bezradnie rozkłada ręce" - napisał lider grupy Perfect, komentując sytuację na polskiej scenie politycznej. Tekst został zatytułowany jako "Mój ruch oporu". 

Do wpisu postanowił odnieść się Paweł Kukiz.

"Drogi Zbyszku... Jeśli chcesz zobaczyć pajaca to spojrzyj w lustro. Zobaczysz w nim przy okazji salonowego manipulatora. Zgorzkniałą, jątrzącą pacynkę w pończosze na głowie i kłamcę (bądź ignoranta).  Zanim zaczniesz oceniać to zdobądź się na minimum wysiłku i spojrzyj w tabelę sejmowych głosowań. Zobaczysz w nich, jak głosowałem.  Zanim publicznie oczernisz mnie o "tańczenie na sznurku" to pokaż mi choć jeden taki "sznurek", jedną synekurę czy stanowisko, którą w zamian za rzekomy "taniec" dostałem od PiS (na marginesie - nigdy o taką nawet nie zabiegałem)".

"Ja wiem, że dla Ciebie nie do pojęcia jest fakt, ze ktoś NIE PLUJE na PiS. Bo żeby doznać tej "łaski" od Ciebie i salonów i zostac uznanym za opozycję należy mieszać z błotem Kaczyńskiego i obowiązkowo wyśmiewać film "Smoleńsk", nawet przed jego obejrzeniem. Wiem, że nie znajdziesz czasu na grzebanie w sejmowych ogłoszeniach więc oszczędzając Ci wysiłku wklejam swoje najważniejsze głosowania. Przeczytaj i pokaż mi te "sznurki" - skwitował słowa Hołdysa lider Kukiz'15, który do swojego wpisu dołączył także listę głosowań, które nie były po myśli Prawa i Sprawiedliwości.

PRZECIW:

1. wotum zaufania dla rządu Beaty Szydło
2. Rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy budżetowej na rok 2015 
3. Poselski projekt ustawy o zmianie ustawy o Trybunale Konstytucyjnym – ustawa z 22 grudnia
4. Poselski projekt ustawy o zmianie ustawy o służbie cywilnej oraz niektórych innych ustaw (ustawa o służbie cywilnej)
5. Poselski projekt ustawy o zmianie ustawy o Policji oraz niektórych innych ustaw
6. Poselskim projekt ustawy - Prawo o prokuraturze
7. Rządowy projekt ustawy budżetowej na rok 2016
8. Rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy - Kodeks postępowania karnego oraz niektórych innych ustaw
9. Rządowy projekt ustawy o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz o zmianie niektórych ustaw (ustawa o ziemi rolnej) 
10. Rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o lasach
11. Rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o swobodzie działalności gospodarczej (rachunki płatnicze) 
12. Rządowy projektu ustawy o zasadach kształtowania wynagrodzeń osób kierujących niektórymi spółkami (wynagrodzenia w spółkach)
13. Poselski projekt ustawy o Radzie Mediów Narodowych oraz o zmianie niektórych ustaw
14. Rządowy projekt ustawy o podatku od sprzedaży detalicznej
15. Absolutorium – wykonanie ustawy budżetowej za 2015 r.

 

źródło: Facebook

N.