Logo
Kukiz wyśmiewa Scheuring-Wielgus:"Brakowało tylko Rzeplińskiego z brzuchem po gwałcie na TK"

fot. Wikimedia Commons

2 października 2016 16:03

Lider ruchu Kukiz'15 na swoim profilu społecznościowym komentował gafę Joanny Scheuring-Wielgus z .Nowoczesnej oraz sytuację wokół #czarnyprotest. Zaapelował też o to, by politycy nie robili z tematu aborcji farsy i nie wykorzystywali tego politycznie.

"Uwielbiam ją! Poważnie. Zawsze kochałem klimaty Monty Phyton'a :-) Ten anonimowy męski głos wodzireja z off-u bezmyślnie powtarzający hasło o "dyktaturze kobiet" ... Te tęczowe flagi... Geje i lesbijki domagają się prawa do bezwarunkowej aborcji ... Brakowało tylko Rzeplińskiego z brzuchem po gwałcie na TK..." – pisze Paweł Kukiz.

"P.S. Tak, tak -wiem! Temat jest bardzo poważny. Owszem. Więc niech organizatorzy tych zdarzeń nie robia z niego farsy. I niech z tak istotnego dla kobiet tematu nie robią sobie marketingu politycznego. Tego żądam ja, Obywatel Kukiz, zwolennik pozostawienia obecnie obowiazujacej ustawy antyaborcyjnej. Najpierw niech Państwo zajmie sie JUŻ URODZONYMI dziećmi niepełnosprawnymi. 
Matka, która musi sie opiekować dzieciakiem z zespołem Downa, czesto 24 godziny na dobę, czesto zmuszona porzucic pracę by móc poswiecic sie temu dziecku dostaje na miesiac 1300 zł. I to ma wystarczyc na nią i dzieciaka. Bo tatusiowie najczęściej dają w długą. Zero praw emerytalnych bo przeciez nie pracuje. Horror. Tym niech sie Sejm (i Kościół) w pierwszej kolejnosci zajmie"
podsumował.

PJ

Źródło: Paweł Kukiz/Facebook