Logo
Lech Wałęsa publikuje swoje zdjęcie z królową Elżbietą i podpisem "I co Jarek, zazdrościsz?"

fot. Paweł Jaworski

12 czerwca 2016 23:19

Były prezydent, Lech Wałęsa zdążył już przyzwyczaić internautów do dość nietypowych publikacji na swoich profilach społecznościowych. Bywa "I śmieszno, i straszno". Tym razem Wałęsa w swoim wpisie zwraca się do Jarosława Kaczyńskiego.

W związku z wczorajszymi obchodami 90. urodziny królowej Elżbiety, Lech Wałęsa postanowił pochwalić się bogatym albumem zdjęć, wśród których znalazło się też takie, które uwieczniło byłego prezydenta z jubilatką. Zdjęcie w formie mema z napisem "I co Jarek, zazdrościsz?" stanowi niewątpliwie aluzję w stosunku do lidera Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego.

 

 

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy, które jak zwykle podzieliły internautów: "I to właśnie wyróżnia Pana od innych - wielcy tego Świata chcą mieć z Panem zdjęcie", "Królowa Ela II miala problem z żarówką w sypialni, Lechu jako wykwalifikowany elektryk obiecał jej bezpłatnie wymienić tę żarowkę, Lechu to jednak prawdziwy gentleman", ale pojawiają się także bardziej refleksyjne: "Panie prezydencie - czy takim podpisem służy Pan Polsce? Kim Pan jest tak stawiając sprawy? Kim Pan był? Smutna prawda na Pana temat a takich hak ta Pana wypowiedzi wychodzi. Proszę - niech Pan jest opamięta. Bóg jest wstanie wywyższyć Pana, ale do tego potrzebne jest choć trochę pokory." 

 

Paweł Jaworski
Źródło: Lech Wałęsa / Facebook