Logo
Leszek Żebrowski demaskuje Wojciecha Olszańskiego, a ten mu się wygraża

30 stycznia 2017 20:51

Leszek Żebrowski poinformował za pośrednictwem swojego profilu na facebooku o telefonie od Wojciecha Olszańskiego. Jak napisał historyk, usłyszał w słuchawce stek bzdur i ogrom wulgarnych wyzwisk w swoim kierunku, a także szereg gróźb.  

Wojciech Olszański vel Aleksander Jabłonowski zasłynął pewien czas temu w internecie dzięki swoim wypowiedziom i komentarzom odnośnie bierzącej sytuacji politycznej Polski czy opowieściom o historii. Przyjmuje przy tym niewątpliwie prawicowy punkt widzenia. Pewien czas temu poważny historyk Leszek Żebrowski zdyskredytował Olszańskiego, udowadniając, że nie może być członkiem Związku Jaszczurczego, za którego "Jabłonowski" się podaje, bowiem takowy nie istnieje od 1942 roku. 

Poniżej publikujemy treść postu Leszka Żebrowskiego: 

Uważam za swój obowiązek poinformować wszystkich Słuchaczy moich wystąpień publicznych oraz Czytelników mych książek i artykułów, że kilkadziesiąt minut temu temu zadzwonił do mnie niejaki Wojciech Olszański vel Aleksandr Jabłonowski. Był to niekończący się stek inwektyw i bluzgów cięższych niż te, których używa on podczas swoich prezentacji (a te przecież do lekkich nie należą). Posunął się go bardzo mocnych gróźb, których formy z wiadomych powodów tu nie przytoczę. 
Nie potrafił w żaden sposób wyartykułować z siebie, o co mu chodzi, chociaż go o to poprosiłem.
Poinformowałem go, że obecna technika w telefonach osobistych pozwala na rejestrację dźwięku i nasza rozmowa zostaje utrwalona. To rozjuszyło go jeszcze bardziej i przeszedł do gróźb jeszcze bardziej konkretnych, co zrobi ze mną przy najbliższej możliwej okazji. Oświadczyłem, że chętnie stawię się na kolejnym jego występie, aby mu umożliwić przeproszenie mnie. Nie, to nie zadziałało. Zagroził, że zrobi to, co zapowiada - gdy tylko mnie dorwie "sam na sam".
Oto prawdziwe oblicze tuby propagandowej stronnictwa turańsko-moskiewskiego w Polsce.
Gdy nie ma siły argumentów, pozostaje argument siły.
ps. 
Proszę wszystkie osoby, które dowiedzą się o terminach spotkań z owym osobnikiem w Warszawie, o poinformowanie mnie. Jeśli tylko będę mógł, czyli będę na miejscu - z niechęcią (bo nie lubię słuchać bredni i tracić na to czasu), ale stawię się osobiście.

To chyba ostateczna kompromitacja Olszańskiego. Zdyskredytował swoją osobę dostatecznie mocno, aby stracić zaufanie swoich słuchaczy. 

źródło: facebook.com/Leszek Żebrowski
BS