Logo
Macierewicz: 500+ jest zaledwie symbolem i początkiem. Bez odbudowania rodziny, siły narodowej, niczego nie zrobimy

fot. Paweł Jaworski

6 listopada 2016 12:09

Minister Obrony Narodowej spotkał się z mieszkańcami Wilkowa, gdzie omawiał tematy związane z bieżącą sytuacją polityczną w Polsce oraz przekonywał wyborców do planów rządu Prawa i Sprawiedliwości związanych między innymi z polityką prorodzinną oraz powiększenia i modernizacji armii.

"Program 500+ jest zaledwie symbolem i początkiem. Znakiem tego, że bez odbudowania rodziny, siły narodowej, niczego nie zrobimy. Bez dbałości o rodzinę, o dzieci, o możliwość rozwoju gospodarczego i bezpieczeństwo socjalne niczego nie zrobimy. Mówię o tym dlatego, żebyście mieli świadomość. Tak często padają słowa niegodne. Może bardziej niż wy, bo wy nie chodzicie do Sejmu, nie musicie różnych rzeczy oglądać, a czasami muszę i nie jesteście zalewani i zatruwani jadem nienawiści, skierowanym przeciwko polskości, rządowi, odbudowie społecznej i gospodarczej siły narodu polskiego" – mówił Antoni Macierewicz.

"Trafnie powiedziano, że ten rząd zrobił więcej dla odbudowy narodu polskiego, sprawiedliwości społecznej… Same to słowo zostało wykreślone ze słownika. Przez lata wyśmiewano pojęcie sprawiedliwości społecznej. Tak, jakby sprawiedliwość nie należała się najsłabszym" – przekonywał minister.

PJ
Źródło: 300polityka