Logo
Madonna chciała wysadzić Biały Dom! Radio zbojkotowało jej piosenki

31 stycznia 2017 18:26

Podczas tegorocznej odsłony Women's March Madonna dała upust swojej frustracji z powodu zwycięstwa Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich. "W tych wyborach nie wygrało dobro, ale to dobro ostatecznie zwycięży. (...) Więc dziś zaczyna się początek naszej historii. Tu zaczyna się rewolucja. Walka o prawo do bycia wolnym, do bycia sobą, do bycia równym. (...) A wszystkim hejterom, którzy uważają, że ten marsz nic nie zmieni mówię: Pier**cie się!" Tak, bardzo długo myślałam o tym, żeby wysadzić w powietrze Biały Dom" - wykrzyczała piosenkarka.

W reakcji dyrekcja jednej z rozgłośni radiowych w Texasie nałożyła dożywotnie embargo na jej utwory. "Zakaz emisji piosenek Madonny to nie kwestia polityki, lecz patriotyzmu" -  uzasadniał decyzję Terry Thomas, rzecznik radia HITS 105. "Gdyby inne stacje wzięły z nas przykład, byłby to ważny komunikat dla Madonny" - dodał.

Madonna nigdy nie kryła się ze swoimi politycznymi sympatiami i od lat otwarcie sympatyzuje ze środowiskami liberalnymi i feministycznymi.

 

MR

źródło: niezalezna.pl