Logo
Michalkiewicz ośmiesza posłankę .Nowoczesnej: "Czy jest Pani konfidentką którejś z tajnych służb?" [WIDEO]

fot. Paweł Jaworski

16 stycznia 2017 10:55

Stanisław Michalkiewicz był gościem SalveTV, który rozmawiał z Piotrem Otrębskim na temat ugrupowania Ryszarda Petru oraz inicjatywy Komitetu Obrony Demokracji. W trakcie wywiadu zwierzył się również z krótkiej rozmowy, jaką miał okazję przeprowadzić z jedną z posłanek .Nowoczesnej.

- Polska niewątpliwie ma wrogów. Sam bym kilku wskazał. Jest bardzo wyraźna kolizja interesów polskiego i żydowskiego. Organizacje Żydowskie i Izrael próbują obrabować Polskę pod pretekstem tzw. roszczeń majątkowych. Jest też pewna kolizja interesów niemieckiego i polskiego. Są pewne oczekiwania od strony rosyjskiej. Rosja chciałaby, żebyśmy my Polacy zgodzili się na status bliskiej zagranicy – mówił Stanisław Michalkiewicz.

- Zgodnie z moją ulubioną teorią spiskową, Polską rządzą rotacyjnie trzy stronnictwa: stronnictwo ruskie, to w głębokiej defensywie, stronnictwo pruskie, za którego polityczną ekspozyturę uważam Platformę Obywatelską, a trzecie stronnictwo to amerykańsko – żydowskie [...] Uważam Nowoczesną, podobnie jak KOD za wydmuszkę Wojskowych Służb Informacyjnych – dodawał.

Podzielił się również krótką anegdotą dotyczącą jednej z posłanek .Nowoczesnej.

Cały program można obejrzeć tutaj:

PJ
Źródło: Salve TV