Logo
Misiewicz wraca do MON? Macierewicz stawia jeden warunek

19 października 2016 22:04

Wiele wskazuje na to, że Bartłomiej Misiewicz wróci do Ministerstwa Obrony Narodowej. Wywiad tygodnika "wSieci" z ministrem Antonim Macierewiczem, który podkreślił, że "blokowanie jego powrotu do pracy byłoby niewłaściwie" rzucił nowe światło na zarzuty wobec rzecznika MON.

"W tym wypadku postanowiłem, że zarzuty wobec pana Misiewicza muszą zostać zweryfikowane. Jak dotąd poza pomówieniami nie przedstawiono żadnych dowodów, że postawione mu przez jedno z pism zarzuty dotyczące rzekomego korumpowania radnych w Bełchatowie są czymkolwiek poparte. Inne okazały się również wyłącznie insynuacjami" – mówił szef MON.

Minister Obrony Narodowej ma tylko jedno zastrzeżenie, które stawia jako warunek powrotu byłego rzecznika MON na stanowisko: "musi jak najszybciej dokończyć studia".

"To był atak skierowany przeciwko mnie, a Bartłomieja Misiewicza, mojego wieloletniego pracownika, wybrano jako pretekst, bo jest młody, zaangażowany, bezkompromisowy, jest katolikiem i patriotą" – zaznaczył minister Antoni Macierewicz.

PJ
Źródło: wSieci