Logo
Muzułmanin obciął nos swojej żonie!

www.commons.wikimedia.pl

8 maja 2016 10:39

W Pakistanie Muzułmanin obciął nos swojej żonie, ponieważ próbowała od niego uciec. Kobieta była latami bita, maltretowana i poniżana przez męża. Uciekała już wiele razy jednak zawsze była zmuszana do powrotu do męża sadysty, który mścił się na niej tym bardziej.

Gul Shifa (18 letnia dziewczyna) została zmuszona, aby poślubić Alamzeba. Zaraz po ślubie oprawca znęcał się nad swoją żoną, która nie wytrzymałą psychicznie poniżania, więc uciekła do rodziców. Niestety oni odesłali dziewczynę z powrotem do męża. Nastolatka postanowiła złożyć wniosek o rozwód jednak Jirga, czyli zgromadzenia mające rozstrzygać zasadność rozwodu, uznało wniosek za bezzasadny.  Podczas kolejnej próby ucieczki Pakistankę złapała policja i odwiozła do męża.

Od razu wszczęto śledztwo mające ustalić czy kobieta nie ma kochanka. Z powodu braku dowodów śledztwo umorzono jednak jej mąż-oprawca i jego brat postanowili ją ukarać. Znęcali się nad kobietą torturując ją: przypalali jej ciało rozgrzanym żelazem, obcięli włosy i nos.

Koran- święta księga Muzułmanów uprawnia mężów do stosowania różnych kar w przypadku nieposłuszeństwa żony- „Kobieta podeszła do Proroka błagając, żeby ten nakazał jej mężowi przestać ją bić. Jej skóra była pokryta sińcami, była bardziej zielona niż szata, którą miała na sobie. Mahomet nie potępił jej męża, ale nakazał jej powrót do niego i poddanie się jego seksualnej chuci”.

paw

Źródło: www.polskasuwerenna.pl / www.tribune.co.pk