Logo
Na rynku pojawi się napój energetyzujący "Żołnierze Wyklęci"

27 lipca 2016 08:55

Niedługo polscy konsumenci będą mogli skosztować napoju energetyzującego o kontrowersyjnej nazwie "Żołnierze Wyklęci". Producenci wyjaśniają, że jest to rodzaj "biznesowego performance". Czy nie poszli za daleko?

Napój jest czymś w rodzaju performance biznesowego - takie połączenie biznesu z czymś kontrowersyjnym, co będzie oddziaływać na odbiorców, czymś z pogranicza sztuki nowoczesnej i sprzedaży produktu - mówi dla portalu wirtualnemedia.pl Agencja 8k, producent napoju.

Produkt ma wejść na rynek od sierpnia. Będzie on sprzedawany w mniejszych sklepach detalicznych, nie znajdziemy go natomiast w dużych sieciach typu Żabka czy Biedronka. Podobnie jak inne "energetyki" jego cena ma wynosić 3 zł. 

Agencja 8k jest znana z kontrowersyjnych i wulgarnych pomysłów. W 2013 r. wypuściła na rynek napój energetyzujący o nazwie "Super Ruchacz". 

Super Ruchacz to brand, jakiego jeszcze w Polsce nie było! Stworzyliśmy go dla ludzi, którzy mają poczucie humoru i dystans do świata. Zgrumpiałym sztywniakom mówimy: pijcie inne napoje. U nas nie ma miejsca na udawaną oryginalność i PR-owe gierki- akceptujemy tylko 100% autentyzmu. Popieramy dobrą zabawę, łamanie stereotypów oraz indywidualizm. I nieważne, czy to się wszystkim podoba, czy nie - głosi reklama napoju.

 

źródło: wirtualnemedia.pl

N.