Logo
Niemcy przerażeni falą makabrycznych zbrodni popełnionych przez imigrantów. Koniec polityki "otwartych drzwi"?

fot. Pixabay

7 grudnia 2016 09:38

Politycy apelują do obywateli o spokój i proszą, żeby nie stosować retoryki zbiorowej odpowiedzialności wobec wszystkich uchodźców, ale u naszych zachodnich sąsiadów wrze. Po tym jak głośna stała się sprawa makabrycznego morderstwa nastolatki, córki ważnego unijnego urzędnika do społeczeństwa docierają kolejne, równie drastyczne informacje.

19-letnia córka Clemensa Ladenburgera, wysokiego urzędnika w Służbie Prawnej Komisji Europejskiej została zamordowana przez 17-letniego, islamskiego imigranta. W związku z tym, że sprawca jest niepełnoletni, grozi mu niewielki wymiar kary. Media jeszcze nie zdążyły porzucić tego tematu, a już poinformowano o aresztowaniu 31-letniego imigranta z Iraku, który w listopadzie brutalnie zgwałcił i ciężko pobił dwie studentki. Okazało się, że jest on także sprawcą innego gwałtu na dwóch studentkach, niemal w tym samym miejscu. 

Media informują również o przypadkach agresji w przypadku pracownicy urzędu ds. socjalnych, którą imigrant miał pobić za zbyt niski zasiłek.

PJ
Źródło: niezalezna.pl