Logo
Odlot "przedstawiciela kultury". Chce deportacji na koszt państwa

fot. Facebook

22 listopada 2016 09:41

Jacek Poniedziałek, polski aktor teatralny, napisał "dramatyczny" post na Facebooku, w którym domaga się deportacji na koszt państwa polskiego.

Powodów jest wiele. Od koronowania Jezusa Chrystusa na króla po "dyktatora Orbana", który, zdaniem Poniedziałka, nie jest częścią "cywilizowanego świata".  Polskie "elyty" widocznie odpływają coraz bardziej i bardzo trudno jest im przyjąć zastaną rzeczywistość.

Poniższy tekst udostęniło polubiło 2 tys. osób i udostępniło prawie 350. Jest on odpowiedzią na słowa posłanki PiS Beaty Mateusiak-Pieluchy, dotyczące "deportacji ateistów".

"Pani Poseł, ja się nie zgadzam z polskim cebulactwem, religijnym fanatyzmem rodem z wieków średnich, z koronowaniem Chrystusa na króla, czego nie robią nawet żadne sekty w Brazylii, agresją, marszami faszystów, z wściekłymi wrzaskami Międlara - waszego ulubieńca, prymitywnymi kłamstwami Kurskiego, ciężką psychozą "naczelnika" karmiącą się poczuciem winy za doprowadzenie do śmierci brata, partyjną armią karmioną katechizmem zamiast wiedzą, z ultranacjonalistyczną katolicką szkołą, biciem ludzi za mówienie w obcych językach, wyrzucaniem kompetentnych i zastępowanie ich wiernymi miernotami bez kwalifikacji, milczeniem władzy, kiedy pali się flagę przyjaznego państwa albo kukłę Żyda, dzieleniem na swoich i obcych, z pogardą dla wszelkich inności, z homofobią, antysemityzmem, antyislamizmem, z głupotą w sprawie np. in vitro, z płaceniem za rodzenie mających umierać w mękach płodów ludzkich, z waszą świętą wojną z całym cywilizowanym światem poza dyktatorem Orbanem, z cenzurowaniem filmów i spektakli i w ogóle z całym tym pisowskim łajnem, jakie wylewacie na głowy tych ogłupionych 500+ biednych, coraz bardziej zagubionych w świecie Polaków. DLATEGO DOMAGAM SIĘ DEPORTACJI NA KOSZT PAŃSTWA POLSKIEGO, KTÓREMU W RAMACH PODATKÓW, SKŁADEK ORAZ 26-LETNIEGO NAKŁADU CIĘŻKIEJ PRACY ODDAŁEM JUŻ WIELKI MAJĄTEK".

 

źródło: Facebook

N.