Logo
Patryk Vega ostro o najsłynniejszym świadku koronnym w Polsce. "Masa to dla mnie zwykły frajer!" [WIDEO]

Fot. Youtube.com/SuperExpressTV

26 października 2016 22:45

Reżyser Patryk Vega w programie "Więc jak", prowadzonym przez redaktora naczelnego "Super Expressu" Sławomira Jastrzębowskiego w dosadny sposób odniósł się do popularności Jarosława Sokołowskiego "Masy", jednego z członków gangu pruszkowskiego. 

Vega zapytany o to, czy spotał się kiedyś z "Masą" i czy rozmawiał z nim, odpowiedział: To jest gość, który się chełpi gwałtami na kobietach, dla mnie to jest frajer, na pewno nie chciałbym z nim rozmawiać bo nie wiem o czym miałbym gadać.

Masa zajmował niegdyś wysoką pozycję w tzw. gangu pruszkowskim. Został zatrzymany przez policję 30 grudnia 1999 roku pod zarzutem wymuszenia rozbójniczego. W połowie czerwca 2000 roku, po pięciu miesiącach wyszedł z aresztu i zaczął współpracować z prokuraturą. Sąd, w toczącym się na Bemowie w Warszawie (we wrześniu 2002 roku) procesie gangu pruszkowskiego nadał mu status świadka koronnego. Po jego zeznaniach dokonano aresztowania członków tzw. zarządu Pruszkowa. Jarosław Sokołowski "Masa" ma konto na Facebooku, na którym udostępnia zdjęcia z czasów gdy był gangsterem, ponadto jest bohaterem wielu książek znanego polskiego wydawnictwa.

 

 

NW

Źródło: tv.se.pl