Logo
Paulina Młynarska pisze list do Melanie Trump. Apeluje do niej, by...uciekła od męża

26 stycznia 2017 18:15

Paulina Młynarska postanowiła skierować kilka słów do Pierwszej Damy USA. Znana celebrytka próbuje nakłonić Melanie Trump, by ta zakończyła swój toksyczny związek.

"Uśmiechasz się czule, starasz się MU przypodobać, ale w jednym mgnieniu oka, jednym słowem, może tylko spojrzeniem, on "usadza" Cię. Wiesz, że będzie źle, kiedy zostaniecie sami. Znasz ten schemat. Już on Cię urządzi. Nie liczysz na męskie ramię, uśmiech, puszczenie przodem. Nie z nim te numery. Nie jego styl. Jak długo już w tym tkwisz? Dlaczego nie potrafisz powiedzieć: "dość"? Czego się boisz? Skutkiem jakich życiowych błędów wylądowałaś u boku tego przemocowego pajaca, który rechocze, że może mieć każdą i każdą złapać za cipkę, kiedy tylko zechce?" - pisze Młynarska, niewiadomo skąd znając szczegóły z prywatnej relacji państwa Trumpów.

"Ludzie patrzą i myślą: taka piękna kobieta, a związała się ze starym bogatym satyrem. Zrobiła to dla pieniędzy! Dziwka! Wiadomo. I jeszcze są jakieś zdjęcia, z czasów, kiedy sądziłaś, że to fajnie i światowo pozować dla pism erotycznych, grać ciałem. Może wierzyłaś wtedy, że to wszystko, co masz? Teraz Ci nie odpuszczą, jakkolwiek nie postąpisz, media zrobią z ciebie mielonkę" - stwierdza wyraźnie zatroskana o los Pierwszej Damy.

 

MR

źródło: dziennik.pl