Logo
Paulina Przybysz stanęła w obronie siostry. "Nikt nie marzy o aborcji"

25 października 2016 22:08

Natalia Przybysz, jedna z założycielek zespołu Sistars na łamach „Wysokich Obcasów” udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że poddała się aborcji uzasadniając to względami wygody, m.in. dlatego, że nie chciała zmieniać mieszkania na większe.

Wyznanie piosenkarki wywołało lawinę komentarzy w internecie. Dziś w obronie piosenkarki stanęła jej siostra, Paulina Przybysz. Na Facebook'u zamieściła wpis, w którym krytykuje Polaków za potępianie zachowania jej siostry. 

Nie chodzi o popieranie aborcji,serio nikt nie marzy o aborcji ! - napisała Paulina Przybysz. - Chodzi o obronę wolności. Wolność to brak strachu - odwaga. Jeśli dotyka Cię to ile nienawiści można wylać na kogoś kto ma odwagę być szczery i tak pięknie naiwnie niewygodnie niesamowity jak moja siostra która podzieliła się swoją historią dla milionów kobiet które te historie znają juz z życia bardzo dobrze i dla tych które nie mają odwagi wnieść dyskusji narodowej na prawdziwe znaczenie #prochoice to podpisz się. A jak wybierasz kontynuację nienawistnych komentarzy pod tym postem to też spoko, nie usuwam, może za jakiś czas wrócisz do swojego komentarza i pomyślisz jeszcze raz. Mam wrażenie że Naród tak bardzo potrzebuję się gdzieś wyrzygać. Przybysze mają się dobrze, mali i duzi . Peace and love . #znatalią

NW

Źródło: telewizjarepublika.pl