Logo
Paweł Grabowski:"Trzeba być bezczelnym, żeby po takiej aferze ponieść konsekwencje w postaci rezygnacji z przewodniczenia strukturom partyjnym

fot. Endecja

11 września 2016 10:16

Poseł Paweł Grabowski, wiceprzewodniczący sejmowej komisji śledczej ds. afery Amber Gold oraz publicysta i satyryk Jan Pietrzak, byli gośćmi programu "Temat Dnia" w SalveTV, gdzie komentowali między innymi sytuację wokół afery reprywatyzacyjnej oraz posiedzenia komisji ds. Amber Gold.

"To pokazuje przede wszystkim bezczelność. Trzeba być bezczelnym, żeby po takiej aferze ponieść konsekwencje w postaci rezygnacji z przewodniczenia strukturom partyjnym w Warszawie. [...] Mam wrażenie, że ta pętla na szyi pani prezydent zaciska się coraz mocniej" − mówił poseł Grabowski (Kukiz'15, Endecja).

"Dobrze, że łobuzy się sypią. Zmarnowali wiele lat dla naszego miasta. Zamiast robić to, po co Warszawiacy wybrali ich do władzy, kombinowali po boku jak coś ukraść i skręcić. Paru łobuzów się posypało, czekamy, żeby główna szefowa również się sypnęła" − podkreślał Jan Pietrzak.

Paweł Jaworski
Źródło: SalveTV