Logo
Pawłowicz z kolejnym emocjonalnym wpisem: Opozycja hoduje Polsce kolejnych "rosiaków"

fot. Wikimedia Commons

20 października 2016 08:48

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości, znana z ciętego języka skomentowała sytuację polityczną w Polsce oraz powstanie i działalność takich ruchów jak Komitet Obrony Demokracji. Zdaniem pani profesor, dalsze podsycanie atmosfery prowadzi do "hodowli kolejnych Rosiaków".

"Opozycja,z kodziarstwem i opanowanymi /uczciwie?/ samorządami lokalnymi, ich prezydentami, burmistrzami i wójtami,przy finansowej pomocy zewnętrznej, hodują dziś w Polsce zastępy kolejnych "ROSIAKÓW". Wystarczy popatrzeć na uczestników ich spotkań,ich wypowiedzi i antydemokratyczny, antypolski hejt. Jawne bunty lokalnych samorządów blokujących i bojkotujących działania rządowe w terenie, wspierających organizacyjnie antyrządową opozycję, wspierających swymi urzędnikami /na służbowe polecenie/ "marsze" przeciwko legalnym władzom i poziom nienawiści, agresji i kłamstw które wobec władz i polityków PIS stosują, przekraczają wszelkie demokratyczne standardy i prowadzić mają do upragnionej przez nich politycznej destabilizacji Polski. Do takiego stopnia wewnętrznego skonfliktowania i zdemoralizowania Polaków, by zmanipulowani Polacy, wzorem opozycji,odmawiali lojalności konstytucyjnym władzom" - pisze Krystyna Pawłowicz.


"By zarażani ślepą nienawiścią do Polski przez opozycyjnych wewnętrznych i zewnętrznych szefów sami rzucili się z pięściami i nożami do gardeł własnej, polskiej, dopiero co wybranej narodowej reprezentacji. Opozycja hoduje Polsce kolejnych "rosiaków". Wyjaśnianie gigantycznych korupcji dzisiejszej opozycji i masowych działań na szkodę Polski będzie jednak postępowało" - pisze posłanka PiS.

PJ
Źródło: Krystyna Pawłowicz / Facebook