Logo
Polka wybuczana w BBC [WIDEO]

fot. youtube

22 października 2016 14:15

Podczas programu BBC, w którym publiczność zadaje pytania zaproszonym gościom, głos zabrała Polka mieszkająca w Wielkiej Brytanii od 23 lat. Kiedy zaczęła mówić o Brexicie i dyskryminacji Polaków, widowna odpowiedziała buczeniem. 

Program BBC Question Time tym razem poświęcony był Brexitowi oraz imigracji do Wielkiej Brytanii.

Głos zabrała Polka, mieszkająca w Wielkiej Brytanii od 23 lat. 

Jestem jedną z tych imigrantek, która nie jest tutaj już mile widziana. Żyję tutaj od 23 lat i nigdy nie byłam dyskryminowana, aż do czasu Brexitu - mówiła.

Czuję, że nie jestem mile widziana przez 52 proc. głosujących za Brexitem - odpowiedziała na pytanie jednego z gości, jaką "formę przybiera dyskryminacja". W tym momencie publiczność zaczęła buczeć. 

52 proc. głosujących zagłosowało przeciwko imigracji - kontynuowała Polka. Język polski jest drugim najbardziej rozpowszechnionym językiem w tym kraju - dodała. 

Większość głosujących głosowała przeciwko Polakom. Polacy pracują tutaj po 12 godzin dziennie siedem dni w tygodniu. Nikt z Brytyjczyków nie chciałby funkcjonować w takich warunkach. Moim mężem jest Brytyjczyk, kocham brytyjskie społeczeństwo, ale od tego momentu [Brexitu - red.], nie czuję się mile widziana" - zakończyła.

źródło: youtube.com

N.