Logo
Polska firma ubiera trzy reprezentacje olimpijskie

Fot. YouTube.com/sporttvppl

8 sierpnia 2016 11:09

Po raz pierwszy w historii polska marka 4F ubiera na Igrzyska Olimpijskie łącznie trzy reprezentacje narodowe – polską, serbską i łotewską. Umowy obejmują zarówno Igrzyska Letnie w Rio jak i kolejne Igrzyska Zimowe w Pyeongchang w 2018 roku. 

Zarówno Komitet jak i sami sportowcy byli zadowoleni z jakości produktów dostarczonych przez 4F na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Vancouver w 2010 roku, dzięki czemu podpisaliśmy kontrakt na kolejne imprezy. To dla na wielkie wyróżnienie i prestiż, ale nie spoczywamy na laurach. Jesteśmy w trakcie rozmów z kolejnymi Komitetami Olimpijskimi dotyczącymi dostarczenia przez markę 4F kolekcji olimpijskiej na następne Igrzyska. I nie jest to nasze ostatnie słowo - powiedział Igor Klaja, prezes firmy OTCF, która w swoim portfolio ma marki takie jak 4F czy Outhorn. 

Prezes PKol-u Andrzeje Kraśnicki podczas prezentacji olimpjskiej kolekcji zaznaczył, że będą to czwarte igrzyska, podczas których nasza reprezentacja wystąpi w strojach firmy OTCF. Myślę, że polska kadra będzie wyglądała najładniej (śmiech). Dla komitetu olimpijskiego oczywiście to wynik sportowy jest najważniejszy. Chciałbym podziękować firmie 4F za ogromny profesjonalizm. Cieszymy się, że współpracujemy z tak znakomitą firmą. Mam nadzieję, że w Rio będziemy się cieszyć i że czeka nas sportowy i organizacyjny sukces, który będzie też sukcesem marki 4F – mówił Kraśnicki.

Natalia Wiślińska

Źródło: Onet.pl