Logo
Poseł Kukiz'15 ostro do PO i Nowoczesnej! "Jedna partia drugiej wyrywają sobie zabawkę, którą jest Polska" [WIDEO]

20 grudnia 2016 21:25

Nie ustają komentarze na temat kryzysu parlamentarnego, do jakiego doszło w trakcie ostatniego w tym roku posiedzenia Sejmu. Kontrowersyjne odwołanie posła Szczerby, okupowanie przez opozycję mównicy i fotela marszałka oraz zorganizowane protesty pod Sejmem. Atmosfera robi się naprawdę niepokojąca.  

Nie inaczej było w trakcie dyskusji w Polskim Radiu Katowice, gdzie na temat kontrowersji ostatnich dni rozmawiali: Izabela Kloc (Prawo i Sprawiedliwość), Michał Wójcik (Solidarna Polska), Krystian Kotlarczyk (Polskie Stronnictwo Ludowe), Marcin Musiał (Nowoczesna) oraz poseł Krzysztof Sitarski (Kukiz'15, Endecja). Wypowiedź ostatniego z wymienionych szczególnie przyciągnęła uwagę internautów.

"Straciliście walkę o Trybunał. To ludzi znudziło. Szukacie drugiej zabawki, którą można wyrwać PiS-owi, żeby znowu zrobić dym, żeby zakłócać, żeby zaistnieć... bo już tracicie w sondażach. Taka jest prawda. Partyjniactwo Wam w głowach poprzewracało [...] Jak dzieci w piaskownicy. Jedna partia drugiej wyrywają sobie zabawkę, którą jest Polska. Zacznijcie myśleć o obywatelach i o tym za co macie te mandaty. Nowoczesna podpala Polskę. Pan tego nie widzi?" – ostro komentował poseł Sitarski.

PJ
Źródło: Radio Katowice