Logo
Powstaje nowy film Grzegorza Brauna

24 października 2016 09:30

Jak czytamy na stronie internetowej www.pobudka.org, Grzegorz Braun realizuje zdjęcia do nowego filmu. Poświęcony on będzie reformacji.

Grzegorz Braun ma za sobą bardzo pracowite dni, które poświęcił na realizację pierwszej serii zdjęć do nowego filmu. Dokument ten o sporej objętości (ok. 75 minut) będzie traktował o reformacji (a raczej rewolucji) protestanckiej. Harmonogram prac nad filmem jest niezwykle napięty, gdyż jego ukończenie zaplanowane jest tak aby widzowie mogli go obejrzeć na przyszłoroczne 500-lecie wystąpienia Marcina Lutra. Film powstaje dzięki wsparciu pozyskiwanemu przez Fundację Osuchowa - czytamy na pobudka.org

Autorzy informacji wskazują, że dzieło, które tworzy Grzegorz Braun wraz ze swoim zespołem będzie ważnym głosem w dyskusji na temat wydarzeń sprzed pięciu wieków i ich konsekwencji na przestrzeni minionych stuleci i dla współczesności.

Prosimy Was o modlitwę w intencji realizowanego filmu i jego twórców - apelują twórcy.

Pobudka jest zainicjowaną w 2015 roku przez Grzegorza Brauna organizacją, której podstawowe hasło brzmi: Kościół-Szkoła-Strzelnica-Mennica, celem zaś jest realizacja programu pracy organicznej na rzecz wolności, bezpieczeństwa, oraz emancypacji duchowej, intelektualnej i materialnej Polaków.

NW

Źródło: pobudka.org