Logo
Priorytety posłów: Andruszkiewicz walczy o Polaków na EMIGRACJI, a Szczerba skarży na Polskę ws. ŁAMANIA PRAW CZŁOWIEKA! [WIDEO]

23 stycznia 2017 21:46

Różni posłowie mają różne priorytety. Obecna kandencja Sejmu pokazuje jednak kto faktycznie reprezentuje interes narodowy, a kto woli donosić na Polskę i obniżać prestiż kraju na arenie międzynarodowej.

Poniższe zestawienie wypowiedzi posłów Adama Andruszkiewicza (Endecja, Kukiz'15) i Michała Szczerby (PO) najlepiej odzwierciedlają powyższe założenie.

Prezes stowarzyszenia Endecja podkreśla, że należy dołożyć większych starań aby powstrzymać wyjazdy młodych ludzi za granicę i zachęcać do powrotu tych, którzy już wyjechali. Młody poseł zauważył także jak absurdalne są działania opozycji, kiedy używają podniosłych haseł jak prawa człowieka i wolność, podczas gdy ich zachowanie to jedynie ośmieszanie państwa polskiego i donoszenia do unijnych instytucji. 

Natomiast poseł Michał Szczerba użala się nad swoim ciężkim losem. Mimo świetnego uposażenia i przywilejów twierdzi, że PiS łamie jego prawa człowieka. Komentarz zbędny. 

 

źródło: twitter, facebook 
BS